^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Традиційно в університеті наприкінці 2-го семестру навчально-методичним відділом організовуються навчально-методичні семінари, в яких беруть участь викладачі різних кафедр та керівники підрозділів.
Цього разу вперше протягом 3-х днів – з 12 по 14 червня 2018 року викладачі кафедри менеджменту Ирина Федулова та Ірина Совершенна (Iryna Sovershennaya) взяли участь у організованому навчально-методичним відділом спільно із Лабораторією дистанційного навчання КНТЕУ семінарі з дистанційного навчання.
Навчальний семінар проводив завідувач Лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ Володимир Роганов (Владимир Роганов), який ознайомив викладачів з методикою створення дистанційних курсів в програмному середовищі Moodle з використанням різноманітних прикладів, а також із сучасним програмним забезпеченням для їх створення. Учасники семінару ознайомилися зі структурою дистанційного курсу, видами ресурсів (теоретичні знання) та елементами курсу (практичні навички), навчилися керувати контентом, готувати навчально-методичні матеріали (лекції, презентації тощо) для публікації в курсі, засвоїли технологію створення тестів, а також виконали запропоновані завдання.
Щиро дякуємо завідувачу ЛДН КНТЕУ Володимиру Роганову, а також фахівцям Тетяні Стратанович і Ользі Безверхій за надану можливість пройти викладачам підвищення кваліфікації з дистанційного навчання та отримати цінні навички!

 

Фото КНТЕУ. Кафедра менеджменту. Фото КНТЕУ. Кафедра менеджменту.

Фото КНТЕУ. Кафедра менеджменту. Фото КНТЕУ. Кафедра менеджменту.

 

 

Джерело: https://www.facebook.com/1484514028516790/photos/pcb.1838073539827502/1838071866494336/?type=3