^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Центром педогогічних та психологічних досліджень спільно з Лабораторією дистанційного навчання завершено роботу над комп’ютерною програмою тестування абітурієнтів «Три компетентності» в режимі дистанційного користування. Програма призначена для виявлення найбільш розвиненої компетентності та наявних здібностей до тієї чи іншої групи професій. Тобто, здобуваючи фахові знання, людина розвиває свої здібності, які визначають рівень інтелекту. В свою чергу, інтелект має складові(компетентності): вербально-лінгвістичну, логіко-математичну та соціальну. Вони визначають професійну спрямованість особистості.

Саме для виявлення найбільш розвиненої компетентності спрямована ця програма. Результатом тестування стануть наявні Ваші здібності до тієї чи іншої групи професій.
Програма складається із 7 субтестів, що мають особливості у виконанні та має вікові обмеження абітурієнту на момент тестування має бути повних 14 років!
Увага, доступ до програми за наступним посиланням: http://ldn.knteu.kiev.ua/course/view.php?id=130. Для того щоб потрапити в програму тестування – натисніть «Зайти гостем». Деталі подальшої роботи над результатами даного тестування знаходяться на сторінці.


На дану програму в липні 2015 року університет отримав свідоцтво авторського права.