^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Фахівці ВСДН КНТЕУ на основі Вашого матеріалу створять дистанційні курси на високо технічному рівні

 

 

 

Шановні користувачі системи МООDLE!  
Для нормальної роботи в системі МООDLE до неї слід заходити через стандартний браузер (Firefox, Chrome, Edge, Opera) прямо з офіційного сайту КНТЕУ ("Система дистанційного навчання" або за посиланням ldn.knute.edu.ua). Не рекомендується використовувати для цього доступний для вільного скачування у мережі Інтернет (особливо на Android системах смартфонів)  додаток МООDLE, який у багатьох випадках не працює стабільно. Рекомендується у подальшому працювати тільки через браузери.

При виникненні проблем із входом до корпоративної пошти (Office 365, Teams ) надішліть листа із запитом на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Богдан Щербаченко) з прикріпленим фото перепустки КНТЕУ для ідентифікації.

З технічних питань (реєстрація студентів і викладачів в системі Moodle, відновлення доступу), встановлення Програм, Робочих програм та тестів, інших навчально-методичних матеріалів, а також консультацій, надішліть листа, зі своєю корпоративної пошти (листи з інших адрес не розглядатимуться), за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

З будь-яких питань щодо функціонування та впровадження в навчальний процес корпоративної платформи дистанційного навчання КНТЕУ Moodle та Teams надішліть листа, зі своєю корпоративної пошти (листи з інших адрес не розглядатимуться), за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ( Руслан Федоряк Михайлович).
Координатор комунікації - Руслан Федоряк Михайлович.

 

ВСДН КНТЕУ пропонує Вам допомогу в організації системи підготовки та перепідготовки фахівців без відриву від основної професійної діяльності:
- дистанційне навчання (повний контроль діяльності слухача: які теми вивчалися, коли і як);
- контроль рівня отримання знань;
- надання допомоги у створенні електронних посібників та відео уроків;
- якщо необхідно, то додаткове навчання керівного персоналу;
- організація персонального доступу як слухача так і відповідального співробітника вашої компанії.

Фахівці ВСДН на основі Вашого матеріалу створять дистанційні курси на високо технічному рівні.

 

В епоху глобалізації і переходу до економіки знань інформатизація системи освіти і формування системи відкритої освіти здобувають усе більш важливе значення. Подібневдосконалення процесу навчання є невід'ємною складовою Болонського процесу, інтеграції України в Європейську співдружність, а також відповідає Концепції формування єдиного (загального) освітнього простору СНД.

   Відділ супрововоду дистанційного навчання Київського Національного торговельно-економічного університету забезпечує організацію та проведення дистанційного навчання за допомогою найсучаснішого обладнання. Такі заходи дають учасникам мережі унікальну можливість отримувати знання не виїжджаючи за межі своєї країни, області, міста.

  Також відділ супрововоду дистанційного навчання планує, організує, впроваджує технології дистанційного навчання для потреб діяльності Університету і навчального процесу. Відділ супрововоду дистанційного навчання забезпечує функціонування системи дистанційного навчання та сайту ВСДН.   

Основними завданнями ВСДН є:
- побудова цілісної системи дистанційного навчання Університету;
- організаційне забезпечення та підтримка у актуальному стані сайту ВСДН;
- вивчення та впровадження позитивного досвіду використання технологій дистанційного навчання;
- проведення наукових досліджень з проблем технології розробки систем дистанційного навчання;
- адміністрування та супровід системи дистанційного навчання КНТЕУ;
- адміністрування та супровід сайту Лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ;
- вивчення та впровадження позитивного досвіду технологій адміністрування систем дистанційного навчання;
- надання консультаційних послуг по інформаційному наповненню розділів і рубрик у системі дистанційного навчання.

ВСДН відповідно до основних завдань:
- розробляє пропозиції щодо подальшого розвитку системи дистанційного навчання з метою покращення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, слухачів та студентів;
- розробляє пропозиції щодо подальшого розвитку сайту ВСДН;
- відслідковує і впроваджує в діяльності КНТЕУ організаційно - розпорядчі, нормативні документи, що стосуються завдань лабораторії дистанційного;
- готує проекти наказів, рішень та інших документів КНТЕУ з питань, що входять до сфери компетенції лабораторії дистанційного навчання;
- розробляє пропозиції щодо подальшого розвитку системи дистанційного навчання з метою покращення їх адміністрування та супроводу;
- готує інформаційні і аналітичні довідки щодо стану та якості системи дистанційного навчання КНТЕУ;
- приймає участь в організації та проведенні заходів з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, а також працівників з числа державних службовців, навчально-допоміжного та обслуговуючого персоналу КНТЕУ з питань створення  дистанційних курсів.

 

КАЛЕНДАР ПОДІЙ ЦДН

<< < Лютий 2022 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28