^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

5 лютого 2020р. співробітники відділу супроводу дистанційного навчання ІОЦ ГЦІТ КНТЕУ отримали сертифікати Moodle про проходження  англомовного дистанційного курсу Learn Moodle 3.8 Basics.

Цей курс розширив уявлення про дистанційний курс не тільки як послідовність ресурсів (для представлення статичних матеріалів), таких як файли, папки, сторінки, електронні книги, URL, написи. Щоб зробити курс інтерактивним, також недостатньо представити лише тести.

В Moodle є багато діяльностей, які розширюють можливості нових інтерактивних засобів очно-дистанційного навчання. Розробка таких діяльностей – високопрофесійна та творча робота, яка збільшить зацікавленість студента та заощадить час та ефективність оцінювання навчання.

Серед таких діяльностей найбільш цікавий був Семінар "Моя країна". Семінар у Moodle складається з сумісної роботи студентів та проходить у декілька етапів: студенти завантажують свої роботи;   кожний студент перевіряє роботу іншого студента; кожний студент отримує оцінювання інших студентів. Такий вид діяльності  дозволяє  студентам виявити  свої дослідницькі та аналітичні можливості та порівняти свою роботу з роботою своїх товаришів. Студенти отримують дві оцінки за семінар - оцінку за свою роботу та бали за свою оцінку роботи своїх одногрупників. Обидві оцінки записуються в журналі оцінювання. В даному курсі учасники (більше 6000 людей зі всього світу) представляли інформацію про свою країну, додавали зображення та посилання на сайт. Було дуже цікаво читати інформацію учасників про свої країни та рецензії.

Корисним було опанування діяльності Wiki "Стань здоровим". Wiki працює як веб-сайт Вікіпедія. Wiki - це документ, який учасники створюють разом. Це може бути додавання свого запису, виправлення або поліпшення формулювання існуючого запису. В цьому курсі було завдання - внести список рекомендацій щодо міцного здоров’я. 

Діяльність курсу База даних "Улюблені страви" дозволяє учасникам створювати, редагувати та шукати різні записи у базі даних.Формат і структура цих записів може бути різноманітна, у тому числі тексти, зображення, гіперпосилання, файли  та інші об'єкти. В даному курсі пропонувалось додати опис, рецепт та посилання на сайт улюбленої національної страви.

В діяльності Глосарій необхідно було додати новий запис із навчальним терміном та його визначенням і посиланням на сайт. 

Невід'ємною діяльністю дистанційного курсу є тест. В цьому курсі чотири Тести-екзамени з різними типами питань.

Наприкінці учасники поділилися враженнями від навчання в даному дистанційному курсі у Форумі "Розкажи що ти вивчив".  Багато відгуків стосувалися основних стандартних функцій Moodle, які можна використовувати для покращення навчання та викладання. Сподобався відгук: "Moodle без паперів і тому економить наші дерева").

В діяльності Зворотній зв'язок було запропоновано вибрати свій варіант відповіді на питання щодо загального враження про курс.

Наступний аналогічний  курс_"Learn Moodle Basics" буде вивчатися в червні 2020. Приєднуйтесь до досвідчених Moodlers!