^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Якщо когось сильно турбує тема: «Що таке портфоліо студента?», то ви звернулися саме за адресою. Справа в тому, що саме цей «творчий твір» відображає не тільки життя конкретного студента, а й максимально розкриває його творчий потенціал, успішність, перспективи та здібності.


Саме тому портфоліо можна по праву вважати офіційним документом, який, подібно диплому про вищу освіту, може вплинути на все подальшу долю студента. Однак так уже сталося, що багато учнів поверхово ставляться до даного питання, а при складанні даного документа припускаються грубих помилок і не точностей.
Робити цього не можна ні в якому разі, оскільки, в будь-якому випадку, портфоліо - це візитна картка кожного студента.


Необхідність у створенні особистого портфоліо
Основна мета такого документа - ознайомитися з особистісними якостями і досягненнями студента, який навчається на тому чи іншому курсі університету. Створити такий документ може не тільки випускник, а й першокурсник, що дозволить йому об'єктивно подивитися на власне життя і вчинки, а також планувати і коригувати майбутню долю.
Однак перш важливо розібратися, для чого воно необхідне, і які емоції викликає у студентів.


Так, даний документ сприяє наступним змінам у самосвідомості не тільки учнів вищих навчальних закладів, а й усіх людей:
1. мотивація і стимул для подальшого навчання і отримання вищої освіти;
2. придбання колосального досвіду в конкуренції;
3. стимул до підвищення власної кваліфікації;
4. вміння самостійно оцінювати показник не тільки власних професійних компетенцій.


Тепер стає цілком очевидно, для чого необхідно портфоліо, і де саме воно реалізовується на практиці і в світі вічної конкуренції. Мало того, цей документ при його правильному і грамотному складанні містить максимум корисної інформації про конкретну особистість, а також про всі її життєві досягнення.
Так що поставитися до його оформлення потрібно дуже відповідально, а при виникненні будь-яких питань бажано звернутися по допомогу до професіонала, щоб надалі не зіпсувати про себе перше враження необізнаних, але впливових у долі людей.


Всі зобов'язання портфоліо для студента і не тільки
Якщо говорити про портфоліо, то, по суті, - це пізнавальний і правовий документ, який має свою структуру і послідовність, а також особливості стандартного оформлення. Саме тому так важливо грамотно його складати, намагаючись уникати не тільки граматичних, а й грубих лексичних, пунктуаційних, мовних і морфологічних помилок. Не варто псувати про себе враження, воно і так буває часто оманливим.
При створенні самого документа важливо пам'ятати, що великі блоки отримали назви «розділи», всередині них же переважають рубрики, як відносно невеликі блоки. Їх сумарна кількість може бути різною, а варіює в залежності від поданої в змісті інформації і її обсягів.
Що ж стосується оформлення, то повинен бути присутнім не тільки зміст, а й назви всіх розділів. В іншому випадку документ просто «зіллється» суцільним текстом, і його буде не дуже цікаво читати, а хтось так до кінця і не вивчить зміст.