^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Портфоліо в перекладі з італійського означає "тека з документами", "тека фахівця". Портфоліо - це скарбничка основних досягнень і успіхів автора.


Портфоліо або портфель досягнень - це спосіб накопичення індивідуальних освітніх, професійних, творчих і особистих досягнень його власника. Основний сенс портфоліо полягає в тому, щоб дати можливість кожному навчаному, педагогові, фахівцеві, кожній організації показати все, на що вони здатні, створити для них стимул зростання, вдосконалення і розвитку.


З середини 90-х років, термін електронний портфоліо (eportfolio) був використаний для опису колекції робіт представленою в електронному вигляді. Наступним етапом розвитку електронного портфоліо стала поява його нової форми, яка дістала назву веб-портфоліо (webfolio).


Веб-портфоліо розташовується на динамічному веб-сайті, який дозволяє не лише збирати, систематизувати, барвисто оформляти, зберігати і представляти колекції робіт зареєстрованого користувача (артефакти), але і реалізувати при цьому можливості соціальної мережі. Інтерактивність веб-портфоліо забезпечується можливістю обміну повідомленнями, коментарями між користувачами мережі, веденням блогів і записів.


Представлення основних індивідуальних досягнень в соціальній мережі 4portfolio.ru дозволить кожному користувачеві створити персональний віртуальний простір, який стане базою для створення свого віртуального " Я", спілкування, обміну досвідом, особового і професійного зростання.